Можливості OkeyHotel для розвитку готельного бізнесу

Збільшіть прибуток в 2 рази за допомогою сервісу OkeyHotel Каталог

OkeyHotel однаково зручний як для відпочиваючих, так і для готельєрів. Ми робимо ставку на розвиток невеликих готелів і гостьових будинків, адже завдяки сервісу OkeyHotel власники невеликих готельних об'єктів можуть заявити про себе в онлайні і отримати додатковий канал продажів .
Все більше людей використовують сервіси онлайн-бронювання, тому дуже важливо йти в ногу з часом і вводити діджитал-інструменти в бізнес процеси. Невеликий готель, що вигідно представлений в інтернеті, може майже в 2 рази збільшити прибуток в сезонні місяці.

Які можливості надає сервіс OkeyHotel?

  • Опублікувати детальну інформацію про номерний фонд і послуги, що надаються, що значно заощадить час як гостя, так і отельєра
  • Розмістити барвисті фотографії. Дуже важливо представити готель у вигідному світлі, не полінуйтеся найняти професійного фотографа для красивої обкладинки Вашого готелю.
  • Вказати місце розташування та інфраструктуру навколо готелю.
  • Підвищити рівень довіри завдяки оцінками гостей. Високий рейтинг Вашого готелю приверне більше клієнтів і підвищить їх лояльність.

Максимум ефективності з мінімальними вкладеннями!

OkeyHotel - відмінний шанс представити себе і свій бізнес в онлайн-просторі з мінімальними вкладеннями. Вам не потрібно платити за розробку сайту або лендінг-сторінки, вкладати сили і ресурси на просування в інтернеті. Розмістивши інформацію про свій готель, Ви автоматично отримуєте ефективний онлайн-інструмент, який продає. Після кожної заповненої заявки на бронювання, Ви будете отримувати повідомлення з датами і побажаннями гостя. Оперативна обробка заявок і своєчасна реакція на запити відвідувачів каталогу дозволять не втратити "ліда", а також дасть змогу залучити нових і підвищити лояльність постійних клієнтів
Також ми пропонуємо зручну PMS-систему для управління готелем або гостьовим будинком. Керуйте цінами, збирайте відгуки, ведіть бухгалтерію та відслідковуйте статистику. Ми гарантуємо безпеку бази даних і збільшення прибутку завдяки формі онлайн-бронювання!