Зручний сервіс пошуку і бронювання готелів України

Перевірені готелі на будь-який гаманець

Ми зібрали найкращі перевірені готелі з десятків міст України на сервісі OkeyHotel, щоб полегшити вам процес пошуку житла на час відпустки. У нашому каталозі представлені варіанти на будь-який гаманець: від недорогих хостелів до готелів класу люкс.
Ви можете самостійно забронювати готель без комісії, заповнивши форму на нашому сайті. Бронюючи номера у наших партнерів, вам навіть не доведеться чекати підтвердження про наявність вільних місць: ця інформація оновлюється автоматично.

Детальна інформація про номери і послуги

Деякі готелі представлені онлайн тільки на OkeyHotel , але завдяки сервісу ви зможете дізнатися всю необхідну інформацію про номери і послуги, що надаються. При бронюванні таких готелів, вам потрібно заповнити просту форму заявки і підтвердити контактний номер для зв'язку з адміністратором.
Ми прикрасили каталог живими фотографіями готелів , а також додали їх місце розташування на карті. Таким чином, ви не тільки зможете оцінити інтер'єри номерів, а й вивчити інфраструктуру навколо готелю. Розуміння місцезнаходження готелю значно спростить процес планування відпустки: ви заздалегідь зможете прокласти маршрути і проаналізувати, наскільки обране місце відповідає вашим цілям.

Рейтинги і зворотний зв'язок

Важливу роль при виборі готелю грає рейтинг та відгуки клієнтів . Звісно, ми подбали про зворотній зв'язок: підбирайте варіанти житла, враховуючи оцінки від попередніх відвідувачів або ставте свої по завершенню перебування в готелі. Важливо: На сервісі OkeyHotel відгуки можуть залишати лише реальні клієнти!
Ми цінуємо ваш час, тому додали на сервіс зручну систему фільтрації по датам, категоріям, послугам та ін .: вкажіть критерії пошуку та підберіть готель, який буде повністю відповідати вашим побажанням.

Бронювання онлайн без комісії і націнок

Завдяки OkeyHotel ви отримуєте максимально розгорнуту інформацію про готелі і послуги, що надаються. Це надзвичайно полегшує процес планування відпустки. Простота використання сервісу дозволяє в кілька кліків забронювати номер, що сподобався, без комісій та переплат. Ми напряму співпрацюємо тільки з перевіреними готелями і гостьовими будинками України, тому ціни на OkeyHotel відповідають вартості бронювання офлайн або на офіційних сайтах готелів.