Забронювати житло для відпочинку в пару кліків!

OkeyHotel - зручний онлайн каталог житла для відпочинку

OkeyHotel об'єднав найкращі перевірені готелі України на одному майданчику. мета сервісу: зробити процес пошуку житла на час відпочинку максимально простим і комфортним. OkeyHotel - це економія часу і ресурсів як для клієнта, так і для отельера
У нашому каталозі представлені готелі будь-якого рівня на будь-який гаманець: від недорогих хостелів до готелів класу люкс. Їх об'єднує загальна мета - розвивати бізнес, надавати якісні послуги і підвищувати лояльність клієнтів.

Не потрібно витрачати час на дзвінки: всі заявки обробляються онлайн!

Деякі готелі не мають офіційних сайтів і представляють свій бізнес в інтернеті за допомогою каталогу OkeyHotel. Це чудова можливість для них публікувати детальну інформацію про номери та послуги, що надаються, а також дозволити гостям забронювати житло, не виходячи з дому.
OkeyHotel вирішує основну проблему власників невеликих об'єктів готельного бізнесу, в кілька разів прискорюючи процес обробки заявок на заселення. Всі клієнтські запити і звернення безпосередньо відправляються в готель і оперативно обробляються адміністратором. Таким чином, отримати зворотній зв'язок можна вже протягом декількох хвилин!

Як залишити заявку?

  • Крок 1. Заповніть форму заявки на бронь. Зверніть увагу на поля, обов'язкові для заповнення. Додаткову інформацію можна вказати в поле "Залишити коментар"
  • Крок 2.Підтвердіть Ваш номер телефону. На вказаний Вами номер прийде код з підтвердженням. Введіть його в поле для підтвердження контактного номера телефону.
  • Крок 3. Чекайте відповідь від готелю.
Не соромтеся відправляти заявки в декілька готелів одночасно: це абсолютно безкоштовно і дозволяє вибрати найбільш відповідний варіант з усіх доступних.

Бронювання житла у партнерів OkeyHotel

Забронювати номер у наших партнерів ще простіше: вільні номери і дати відображаються у формі і оновлюються автоматично в режимі онлайн. Достатньо ввести контактні дані, вибрати дату, вказати вимоги до номеру і після натискання кнопки "забронювати" номер закріплюється за Вами навіть без підтвердження від адміністратора.

Без комісії і націнок!

OkeyHotel надає послуги бронювання без комісії і націнок. Вартість номерів, зазначена в каталозі, відповідає ціні за житло в офлайн або на офіційних сайтах готелів. Завдяки сервісу OkeyHotel підібрати і забронювати номер в готелі стало ще простіше!