Бердянськ теж не стоїть на місці, і тепер завдяки команді OkeyHotel тут з'явився перший в Україні діджиталізований пляж. Вже з середини липня 2021 року на пляжі "Сонячний" у вас є можливість бронювання місця на пляжі і різного пляжного інвентарю прямо через Інтернет-сайт зі свого смартфона, планшета або комп'ютера.

Тепер ваш відпочинок стане ще краще! Адже якщо ви забронюєте місце на пляжі онлайн, вам не доведеться більше прокидатися раніше всіх і мчати з усіх сил, щоб зайняти своє місце на пляжі або вичікувати під розпеченим сонцем, поки звільниться який-небудь шезлонг або парасолька.

Одним з файних плюсів бронювання пляжного місця і обладнання онлайн - це мінімальний контакт зі співробітниками пляжу, адже за часів пандемії дуже важливо дотримуватися соціальної дистанції. Після підтвердження замовлення і оплати співробітник сам принесе все необхідне на вибране вами місце.

Бронювання здійснюється на весь день з 8 ранку і до 20 вечора, тому ви можете не хвилюватися, що хтось займе ваше місце, якщо ви вирішите трохи запізнитися.

Парасолька зі штрих-кодом для бронювання

До замовлення доступні солом'яні та великі парасольки, шезлонги з матрацом і без, столики, пергола і альтанка. Але варто відзначити, що бронювання шезлонга онлайн доступно тільки при бронюванні будь-якої з парасольок. Ви завжди можете забронювати обладнання окремо або в складі комплекту.

Ще один класний бонус оренди пляжного обладнання - це безкоштовна парковка і можливість користуватися санвузлом.

На пляжі "Сонячний" працює прекрасний персонал, з яким ви зможете вирішити будь-які питання з приводу бронювання, наприклад, перенесення місця оренди в іншу частину пляжу або скасування броні.

Короткий посібник

Оформити бронювання онлайн ви можете через офіційний сайт пляжу "Сонячний", сторінку пляжу на okeyhotel.com.ua або просто відскануйте QR-код і перейдіть за запропонованим посиланням.

На сайті ви побачите схему пляжу, де вам необхідно вказати вподобане вільне місце для відпочинку. Потім у віконці необхідно ввести особисті дані: ім'я, телефон і вказати обладнання, після чого натиснути на кнопку "Оплатити online". Протягом деякого часу вам на телефон прийде sms-код для підтвердження замовлення. Це необхідно для вашої ідентифікації при видачі обладнання та вирішення можливих спірних ситуацій. Оплата можлива за допомогою Google Pay, Apple Pay, Visa і Master.

Виконати ці прості дії зможе абсолютно кожна людина, але про всяк випадок на сайті ви зможете знайти телефон або пошту адміністрації пляжу.

Парасольки зі штрих-кодом для бронювання

Команда OkeyHotel кожен день прагне зробити вашу відпустку краще, а послуги якісніше та зручніше. Бажаємо вам приємного відпочинку!