Бердянськ


Бердянськ - місто курортне, це не просто голослівне словосполучення. Природа обдарувала цю місцевість природним «букетом» здоров'я: море, сонце, цілющі грязі та мінеральні води. Але в Бердянськ їдуть не тільки оздоровлюватися. Принади ласкавого моря і щедрого сонця манять тисячі відпочивальників. Тут добре розвинена інфраструктура, а відпочинок припаде до душі навіть найпримхливішому.


Пляжі


Азовське море відоме своїм мілководдям, завдяки цьому влітку досягається оптимальна температура для купання, яка ідеально підходить для дітей.


Протяжність бердянських пляжів дозволить вам усамітнитися на найвіддаленіших куточках Азовського моря. Серед популярних пляжів міста: Коса (Ближня, Середня, Дальня), Третій Пляж ( «Острів щастя»), Червона гвоздика, Пляж Ліски, Пляж на АКЗ «Малібу».


Серед послуг для відпочивальників - зручні шезлонги, тіньові навіси (солом'яні парасольки), кабінки для перевдягання, кафетерії з картами коктейлів, дитяче дозвілля (обладнані майданчики, лабіринти, батути), прокат водних атракціонів.


Велика кількість сонячних днів у літній період створює унікальний підігрів мулових грязей і солоної ропи лиманів. Тому Бердянськ знаменитий своїми лікувальними грязями, які багато відпочивальників везуть з собою у банках назад додому, щоб ще насолодитися цілющими властивостями місцевої природи.


Житло


Питань з проживання в Бердянську у вас не виникне!


Розміститися можна в готелях, міні-готелях, котеджних містечках, базах відпочинку, апартаментах приватного сектора. Ціни на житло - на будь-який гаманець! Тут вам запропонують житло, навіть якщо ви тільки приїхали на поїзді або вийшли з автобуса на вокзалі.


Дозвілля


Чи не морем єдиним ... У Бердянську організувати своє дозвілля можна не тільки ніжачись на пляжі. Найпопулярніші місця проведення часу:


Зоопарк «Сафарі» - унікальна установа з багатим різновидом диких і домашніх тварин, птахів, красивим ландшафтом.


Аквапарк «Мис Доброї Надії» - відносять до найбільш великих аквапарків України. На площі в 5 гектар вас чекає маса адреналіну. Крім цього, є спеціальна зона для маленьких дітей.


Луна-парк «Рандеву» знаходитися в самому центрі Бердянська на набережній. Це одне з кращих місць для вечірнього відпочинку і тут вам забезпечені емоції та драйв. А піднявшись колесом огляду «Міраж» на висоту в 50 метрів, для вас відкриються неймовірної краси пейзажі.


Дельфінарій «Немо» - це вражаюче шоу з дельфінами і морськими котиками, яке не залишить байдужим навіть найсерйознішу людину, а діти перебуватимуть у неймовірному захваті.


Крім цього, Бердянськ відомий незвичайними скульптурами, такими як пам'ятник дачникам, дитячому велосипеду, сантехніку, і навіть жабі!


У цілому, обираючи Бердянськ для відпочинку, ви робите вибір на користь якісного відпочинку з оптимальними цінами. Тут можна вдосталь насолодитися морем, сонцем, цілющими грязями, а також отримати масу вражень і емоцій.


Приморськ


Ще один курорт, який розташований в Запорізькій області - це Приморськ. Нарівні з ще радянськими будівлями, щорічно це місто економічно розвивається, розширює спектр послуг, удосконалює ступінь обслуговування. Чудово підійде для відпочинку сім'ям з дітьми. Море неглибоке і добре прогрівається.


Пляжі


У Приморську крім просторих піщаних пляжів і теплих вод Азовського моря, існує єдиний в своєму роді заповідник - «Коса Обіточна», відомий своєю флорою і фауною. З двох боків коса омивається Азовським морем, що дає можливість насолоджуватися купанням в будь-яку погоду, чи в шторм, або ж у штиль.


Велика частина Приморського узбережжя знаходиться на вузькій смузі суші, тому доступ до пляжу прокладений дерев'яними містками.


На відміну від інших курортів, інфраструктура пляжів Приморська здає позиції: тіньові навіси, ліжаки, роздягальні можна зустріти тільки на центральному пляжі або на березі, де розташовані бази відпочинку і пансіонати.


Природні рекреаційні ресурси Приморська - це сульфідно-мулові грязі лиману. Вони цілющі і використовуються для лікування й профілактики багатьох захворювань.


Вхід у море - рівний і поступовий, температура води в середньому +27.


Житло


У межах Приморська побудовано більше 50 баз відпочинку, основна частина яких розташована за межею лиманів. Проживання коливається в залежності від вашого бюджету та обраного сервісу.


Як і в багатьох курортних містах, розміститися можна на приватній базі відпочинку, і зняти житло щодобово. Закон цін тут однаковий: ближче до моря - дорого, а подалі - дешевше.


Дозвілля


Основним знаковим місцем Приморська вважається Свято-Троїцький Храм. Відомий завдяки своїй особливій формі і внесений до реєстру національних пам'яток архітектури. Крім нього, місто прикрашають споруди часів споруди XIX століття - Приморський краєзнавчий музей, з виставкою кам'яних половецьких фігур, і Українсько-болгарський ліцей.


Для тих, хто не проти насолодитися єднанням з природою і побувати в унікальних природних заповідниках, здійснюються екскурсії найцікавішими місцями. А ще в Приморську багато підземних тунелів, подорожувати якими справжнє задоволення.


Що стосується розваг, то в основному - це бари і ресторани на території санаторію та базах відпочинку. У Приморську акцент зроблений на пляжному відпочинку й оздоровчих лиманах. Тому це місто підійде для класичної спокійної відпустки з дітьми, пенсіонерам у вигляді відмінної грязелікувальні та поціновувачам історичних архітектурних споруд.


Читайте далi тут ;)