Бердянський краєзнавчий музей


Почати знайомство з Бердянськом варто з краєзнавчого музею, він же перший музей в місті, побудований у 1929 році. Музей настільки цікавий, що має навіть кілька філій у місті. Це справжня скриня скарбів з історією Бердянська!

В експозиції музею понад 80 тисяч експонатів і є кілька тематичних виставок:

  • Майже Двохсотрічна історія міста
  • Природознавство краю
  • Виставка етнографії
  • Експозиції під відкритим небом (колекція половецьких кам'яних баб та експонати скіфського періоду IV століття до нашої ери)

Музей обов'язковий до відвідування, тут буде цікаво навіть дітям, адже кожен, хто тут побував, забирає з собою тільки позитивні спогади про Бердянськ і людей, що населяють чудове місто на березі Азовського моря. Не дарма Бердянськ називають перлиною приазов'я!

Адреса: Бердянськ, пр. Перемоги 14

Філії: музей "Подвиг", "Музей історії міста Бердянська", Меморіальний будинок-музей П. П. Шмідта

Музей історії міста Бердянська


Тим хто хотів би ще більше заглибитися в історію Бердянська, обов'язково варто відвідати "Музей історії міста Бердянська".

Вся експозиція представлена за тематико-хронологічним порядком з самого заснування міста і до наших днів.

Адреса: Бердянськ, вул. Італійська, 5

Музей " Подвиг"


Відкриття музею "Подвиг" було приурочено до 40-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

У музеї представлена Військова експозиція, яка розповідає і показує непросте життя Бердянська у роки Другої світової війни. Тут ви дізнаєтеся про справжніх героїв міста, про життя Бердянська в роки окупації і навіть зможете оцінити інтер'єр квартири 1950-х років.

Адрес: Бердянськ, вул. вітальня, 10

Меморіальний будинок-музей П. П Шмідта


Хотіли б ви подивитися як жив один з найважливіших людей Бердянська, начальник міста і порту, Петро Петрович Шмідт? Якщо ваша відповідь ТАК, то вам обов'язково варто зазирнути в меморіальний будинок-музей П.П. Шмідта, тим більше що він розташований майже в самому центрі міста.

Сім'я Шмідтів проживала в цьому будинку з другої половини XIX століття і назавжди залишила слід в історії Бердянська.

В даний час Бердянський будинок-музей - це єдиний проект, присвячений сім'ї Шмідтів, в такому масштабі.

Експонати для експозиції музею збирали по всій країні і не тільки, а кожна річ має свою унікальну історію. У будинку ви зможете побачити не тільки фотографії, але і меморіальні кімнати з меблями і всім домашнім начинням тих часів.

Фігура Петра Петровича оповита справжніми легендами, про які вам розкажуть в меморіальному будинку-музеї П.П. Шмідта. Приходьте самі і беріть з собою дітей, всім буде дуже захоплююче і цікаво!

Адреса: Адреса: Бердянськ, вул. Шмідта, 8

Бердянський художній музей імені І. І. Бродського


Музей зі своєю власною цікавою історією появи, про яку ви дізнаєтеся, відвідавши Бердянський художній музей імені І.І. Бродського.

У колекції музею налічується близько 7000 експонатів: роботи Івана Айвазовського, Олексія Саврасова, Костянтина Коровіна, Архипа Куїнджі, Олександра Бенуа, Миколи Дубовського, Миколи Богданова-Бєльського, Олександро Капальті, картини самого Ісаака Ізраїлевича і дипломні роботи учнів Академії, тут можна знайти навіть картини наших сучасників.

Адреса: Бердянськ, Центральна вул., 29

Дельфінарій Немо


Відмінний спосіб добре провести час в негоду - це відправитися в дельфінарій "Немо".

Від шоу з дельфінами і морськими котиками будуть у захваті абсолютно всі, адже шоу в Бердянську визнано одним з найкращих в Європі! Після відвідування у вас і ваших дітей залишиться море яскравих вражень, а заряд гарного настрою до кінця відпочинку вам точно забезпечений.

Шоу з дельфінами і морськими котиками, купання з дельфінами, фото з морськими тваринами і це ще не все! У дельфінарії "Немо" можна пройти курс справжньої дельфінотерапії.

Адреса: Бердянськ, вул. Макарова 4-в, поруч з Аквапарком

Зоологічний клуб " Неон"


Якщо ви обожнюєте тварин і любите постійно дізнаватися про них щось нове, то в Бердянську для вас є одне унікальне місце-це зоологічний клуб "Неон".

У міні зоопарку представлені понад 270 різноманітних пернатих, більше 70 видів риб і дуже рідкісні плазуни.

Зооклуб постійно бере участь в освіті школярів, активно проводяться різні заходи та екскурсії. Тому якщо на відпочинку ви з дітьми, то обов'язково візьміть їх з собою і не пошкодуєте!

Адреса: Бердянськ, пр. Леніна, 3

Кінотеатр


Як давно ви були в кінотеатрі останній раз? Дощ за вікном - прекрасна можливість відправиться в кіно з друзями або влаштувати справжній сімейний відпочинок. У Бердянську є кілька кінотеатрів, в яких показують фільми на будь-який смак і вік:

  • Блокбастер АМСТОР (адреса: Бердянськ, вул. Консульський, 75 з)
  • Космос (адреса: Бердянськ, Азовського проспект, 35/2)
  • Filmax (адреса: Бердянськ, Азовський проспект, 35А)

На відпочинку в Бердянську можна знайти заняття в будь-яку погоду, і не важливо сонце за вікном або дощ, всім буде весело! Не соромтеся цікавитися у адміністрації готелю або гостьового будинку, де ви зупинилися, про найближчі заходи в Бердянську, вони завжди вам підкажуть де можна якісно і цікаво провести час!