Ми взяли на себе клопоти і відзначили переваги мережевих і малих готелів, щоб ви відчували себе комфортно навіть перебуваючи далеко від рідної домівки.


Мережеві готелі


Великі мережеві готелі, як правило, це бренд, який на вустах у кожного туриста. Ключовим моментом у цьому готельному світі є сервіс. Такий готель просто зобов'язаний пропонувати якісний сервіс, який ідеально адаптований для своїх клієнтів.


У якій би країні ви не перебували, ви завжди впізнаєте індивідуальний стиль і дизайн мережевого готелю! Це візитна картка, яка відрізняє його від міні-готелю. Мережевий готель дотримується суворих правил в стандартній оздобці номерів, тому вони виглядають вельми класично, стримано і лаконічно.


Як правило, розташовані такі готелі у самому центрі міст, і дістатися до них вам не буде складно: персонал готелю може вас зустріти в аеропорту або ж ви зможете без проблем доїхати на таксі, назвавши лише назву готелю.


Якщо ж до всього цього ви ще й поціновувач ексклюзивних послуг, то мережевим готелям в немає рівних. Щоб ви не побажали, будьте впевнені - персонал зробить все можливе, щоб здійснити це. Ексклюзивний сервіс - це певний імідж, тому до відбору кадрів ставляться з особливим підходом, залучаючи найкращих фахівців в сфері гостинності.


Ще один не менш важливий плюс мережевиків - це програма лояльності та бонуси постійним клієнтам.


Міні-готелі


Хочете по-справжньому зануритися з головою у місцевий колорит? Ідеальним варіантом для вас стане саме міні-готель. Господар такого готелю порекомендую для вас найкращі ресторани, порадить відмінних гідів і зробить вашу поїздку незабутньою.


Також, невеликі поодинокі готелі відрізняються, в першу чергу, незвичайними дизайнерськими рішеннями в оформленні номерів і загального стилю. Мета таких готелів - максимально виділитися серед конкурентів, але при цьому надати клієнтам бажаний комфорт. Тут вам звичайно ж не варто розраховувати на широкий асортимент послуг, що надаються, проте цей мінус компенсується турботливим ставленням та індивідуальним підходом до клієнта.


На відміну від мережевого, номерів в міні-готелі не так вже й багато, і це великий плюс, адже ви зможете повністю насолодитися відпочинком або підготуватися до важливого звіту в більш затишному та спокійному оточені.


Тож якому варіанту надати перевагу?


Насправді все буде залежати тільки від мети вашої поїздки. Якщо ви цінуєте теплу домашню атмосферу і ви бажаєте оцінити місцевий колорит - вам підійде міні-готель. Ну а якщо ви хочете розкоші, престижності, пожити на широку ногу і поплавати в басейні з розміром у стадіон - мережевий готель стане найкращим рішенням для вас.